Kuba K

Volili byste raději knihy od Infoy, nebo Lingey?

Ahoj, mám pro vás takovou otázku, teď v téhle době to bohužel není možné, ale představte si, že byste letěli třeba do Španělska a doma byste měli na výběr ze 2 koncentračních knížek. Jedna od Lingey a druhá od Infoy. Kterou byste si vybrali?…

Nejlepší odpověď
Kelt

Kdybych letěl do Španělska , tak už mám vybrané. A když neumíš jazyk, tak to máš horší, když ho umíš, tak se domluvíš a jinak se na tebe dívají. A je úplně jedno, jakou knihu si seženeš a budeš používat. Slovíčka a gramatiku se musíš naučit a to je v obou knihách. Hlavně aby tam bylo audio a ty jsi text viděl a chápal o co jde a rozuměl tomu. Ale není důležité tu knihu mít, ale používat a naučit se to.