tomy smyk

lidičky please pomozte moc zaleží jde o holku

Dneska jsme ve skole byli na počítačích a sednoul jsem si vedle hezky holky ze tridy , no a ptala se me na stranku v ucebnici, obcas se stalo ze jsme se dotkli prsty u mysi ale nikdo s temi prsty neuhnul tak jsme si povidali, povidalo se mi s ni dobre a libilo se mi to.
Pak jsem sel z obeda ke sjkole a potkal jsem partu holek a ona byla vpravo a kdyz jsme se mijeli tak jsme se na sebe divali a to zapricinilo to ze na ni nemuzu prestat myslet poradte prosim jak se ji mam ukazat aby si me vsimla a mozna by jsme meli i vztah.
Doplňuji:
no je mi 14 diky za odpovedi

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-pomozte
a kdy si slavil narozeniny, že jsi
najednou o rok starší za 5 dní

Další odpovědi
anonymmm

Usměj se na ní, ona ti to určitě oplatí…jinak moc bych ti nedoporučovala chodit s někým ze třídy, protože vás to za chvíli omrzí – budete se pořád vidět, stýkat a nebudete se už na sebe tak těšit, kděžto kdybyste byli od sebe dál, bylo by to jiné. Ale sama vím, srdci neporučíš. Hodně štěstí

zjentek

Vem to tak,že to pokazíš už když budeš ukazovat,aby si tě všimla. Nečekám že to 100% pochopíš,ale než si tě všimne,všimni si ty,jestli do ní fakt pudeš. Pohled nestačí. Tady nejde o legraci aby jsi kdejaké klikal prstem na myš,může to být mnohem hlubší,chápeš ne,jsi už velký chlap. Tak lovu zdar.

terry

Co kdybys aspoň napsal, kolik ti je let.