Avatar uživatele
tomy smyk

lidičky please pomozte moc zaleží jde o holku

Dneska jsme ve skole byli na počítačích a sednoul jsem si vedle hezky holky ze tridy , no a ptala se me na stranku v ucebnici, obcas se stalo ze jsme se dotkli prsty u mysi ale nikdo s temi prsty neuhnul tak jsme si povidali, povidalo se mi s ni dobre a libilo se mi to.
Pak jsem sel z obeda ke sjkole a potkal jsem partu holek a ona byla vpravo a kdyz jsme se mijeli tak jsme se na sebe divali a to zapricinilo to ze na ni nemuzu prestat myslet poradte prosim jak se ji mam ukazat aby si me vsimla a mozna by jsme meli i vztah.
Doplňuji:
no je mi 14 diky za odpovedi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4088 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-pomozte
a kdy si slavil narozeniny, že jsi
najednou o rok starší za 5 dní

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonymmm

Usměj se na ní, ona ti to určitě oplatí…jinak moc bych ti nedoporučovala chodit s někým ze třídy, protože vás to za chvíli omrzí – budete se pořád vidět, stýkat a nebudete se už na sebe tak těšit, kděžto kdybyste byli od sebe dál, bylo by to jiné. Ale sama vím, srdci neporučíš. Hodně štěstí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Vem to tak,že to pokazíš už když budeš ukazovat,aby si tě všimla. Nečekám že to 100% pochopíš,ale než si tě všimne,všimni si ty,jestli do ní fakt pudeš. Pohled nestačí. Tady nejde o legraci aby jsi kdejaké klikal prstem na myš,může to být mnohem hlubší,chápeš ne,jsi už velký chlap. Tak lovu zdar.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Co kdybys aspoň napsal, kolik ti je let.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek