Avatar uživatele
Anikitos

Líbí se Vám vystouplé žíly na mužích – hl. u kulturistů?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Henry1660 před 2161 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

Jde o to, jak hodně vystouplé. Někudy ta krev téci musí a žíly pána tvorstva oplývajícího silou k tomu slouží. Pokud je to přehnané, nepůsobí to podle mého názoru příliš esteticky. Kulturisté jsou zvláštní kapitola, u nich je přehnané víc věcí. Nejhezčí vypracované postavy mají gymnasté, řekl bych. Někteří kulturisté vypadají už jako zrůdy a po takové postavě jsem netoužil ani v mládí, kdy jsem si rovněž pohrával s činkami a pružinami. Nejhorší je, že už i některé ženy si takto formují své postavy a stávají se z nich „babochlapi“. Nedovedu si vůbec představit nějaké intimnosti s nimi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Nelíbí. V životě jsem neviděl HEZKÉHO chlapa, na chlapech se mi nelíbí nic. (naštěsti jsem dron ;) :D) Kulturisté mi přijdou komičtí (nech je vyběhnout kilometr dva do kopce na čas a pochopíš).

Orwell má pravdu – vypracovaná postava jakou má gymnasta nebo veslař (na mne) působí impozantněji – však co je daný týpek zač obvykle jde poznat už z toho, jak chodí („se nesou“). Atlet kolem tebe prosviští jako dělová koule, kulturista [zejména „bobulemi popohnaný“] připomíná na břeh vyvrhlého plácajícího se vorvaně. Ale to je jen můj názor. ;) :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Copak žíly, také záleží co má v makovici

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek