marci1

Líbí se vám píseň Gábiny Gunčíkové na Eurovizi 2016? Vyhrajeme konečně? 🙂

Otázka jen pro ty, které to zajímá. Díky.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0L2imZRo6NY

Doplňuji: Je 10.5.2016 23.00 hod. Gábina postupuje do sobotního finále.:-))

Nejlepší odpověď
BENYTA

Sice podle mého názoru nevyhrajeme,což nic nemění na tom,že Gábina je absolutní jednička. Zpívala dokonale,vypadala étericky.Takže bych se ráda mýlila.

Další odpovědi
MobilManiak

Líbí, dobrá zpěvačka i píseň, ale Eurovizi vyhraje ten nejextravagan­tnější. Třeba to letos tak nebude, ale po Conchitě. Ikdyž zpíval dobře, ale no…

xxx3

hlas velmi dobrý, písnička je spíš obvyklý popový průměr tj. načančaná banalita, to ale většina vyžaduje.

yuko

Pisnicka se mi moc libi, ale nemyslim si, ze vyhraje.
Francesca Michielin ma taky peknou pisnicku. Uvidime.

cochee

Líbí. Nevyhrajeme.

zjentek

Ano, dění mne velmi zajímá. Optimisticky musím říct, že jak samotný pořad, tak i interpreti a jejich skladby v něm jsou strašné. To, je skutečně hrůůza!