Avatar uživatele
Derekcoudy

Líbí se vám holohlavý holky?

Jak na vás působí holky bez vlasů

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 629 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Odpoveď byla označena jako užitečná

Je to sexy

JO JO mně strašně moc! Jsem zastáncem zásady „jaká dole taková i nahoře“ a klidně ať to pro pořádek uzákoní! 👌

@disraeli; můžeš si nad tím kroutit hlavou jak je libo, ale musíš s tím někam do ústranní ať tě u toho nevnímám, ano? 🤷‍♂️

Upravil/a: zjentek

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Derekcoudy Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

Stráci ženskost

Volím víc odpovědí: Nelíbí se mi, Ztrácí ženskost i Strašný.
Jako, je to jejich věc, že to takhle nosí, ale opravdu se mi to nelíbí, není to ženské, není to ani trochu přitažlivé a nelíbí se mi u žen ani krátké vlasy „na chlapečka“. Holky, ženy i starší dámy mají prostě mít dlouhé nebo alespoň delší vlasy.
Samozřejmě je mi to jedno, ale není to dívka, která by mě zaujala nebo byla VZHLEDOVĚ nějak sympatická. Něco jiného by bylo, kdyby byl nemocná a léčila se (což obnáší holohlavost), taková to má z nutnosti a fyzická přitažlivost v této situaci není moc důležitá. Ale u ženy, která to udělá dobrovolně a bude chtít na to vědět názor, nezbývá něž krouti hlavou…

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mravenec

Vypadá jako nemocna

A nelíbí se mi. Zbytečné, pokud k tomu není důvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nelíbí se mi

Není to přirozené.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Snad od doby Sinéad O ´Connor jsem neviděla pohledný a zajímavý obličej, který nepotřeboval vylepšit vzhled účesem.

Avatar uživatele
marci1

Nelíbí. Vypadá jako nemocná. Komu se to líbí, ať si to nosí. 🙂
Podívej třeba na Patricii Janečkovou (vítězku Talentmanie). Takové krásné vlasy měla a nyní v nemoci o ně přišla (i když je pořád krásná):
https://foto.o­sobnosti.cz/pa­tricia-janeckova-855589
https://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/712831/zp­evacka-janeckova-23-sebrala-odvahu-ukazala-snimek-bez-paruky-a-bozsky-zadek-v-plavkach.html

Avatar uživatele
led

Ako nováčik si pozrite aj pravidlá a možnosti užívateľov. V ankete možno vložiť 6 „predpísaných odpovedí“. Vložili ste len 5
ešte stále môžete doplniť tú 6. „jiná odpověď“. Pretože niekomu sa holohlavá dievčina môže páčit, alebo má na to iný názor, než máte vy sám a vaše predpísané anketové nepriaznivé odpovede.
To, že dievča nemá vlasy na hlave, nemusí byť len otázka módy, ale aj následok ochorenia.

Avatar uživatele
Mravenec

Nikde není uvedena povinnost dávat do ankety “jiná odpověď.” Kdyby to bylo tak zásadní, přidává se tam toto automaticky.

Avatar uživatele
Disraeli

To je pravda. Ale to řekni třeba Drapovi. Ten trpí nějakou posedlostí, obsesí VŽDY upozorňovat na „Jinou možnost“ a ve většině připadů taky i jinou možnost vybere (i když třeba ani nic nedoplní).

Nový příspěvek