Aphrt

Líbí se mi kluk ze třídy a myslím že se mu líbím nevíte jak si to ověřit?

Baví se mnou ve škole na Skype, ale 2 holky ho výrazně balí a kamarádka říká že se mu líbím.Tak jak si to mám potvrdit?
Doplňuji:
PS:Jsem holka ano? mám takovou přezdívku.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
petra15

Má mě rád.

Vypada to, ze te ma rad.

Další odpovědi
zjentek

Nemá mě rád.

musíš na něj vlítnout s jasnou otázkou:
„já se ti líbím a ty mi?!“

anonym

Nemá mě rád.

Mne rád určitě nemá, ale přežiju to.
Ty zjistíš, jak na tom u něj jsi, když se ho zeptáš. No a pokud to neuděláš, tak dostaneš přezdívku i tady.

Awe

Nemá mě rád.

DELETE

petris

Má mě rád.

Luckaiii

Má mě rád.

Vjerkaaa

Má mě rád.

Když si píšete, ozývá se první? Pokud jo, líbíš se mu. Pak je ještě otázkou, o čem si píšete. Pokud jsi šprtka a chce od tebe jen opsat úkol nebo pomoct s referátem, nic moc si od toho neslibuj. Pokud probíráte intimnosti, jdi do něj. Žádnej kluk si nebude o intimnostech psát s někým, s kým si je zároveň nepředstavuje. Good luck! ;)

LauraMasova

Má mě rád.

gagaga

ja jen doufam, ze tohle nebude cist " nas " dudu :))

  • iv-

petra15

kdo je dudu ?

bolak

dudek přece, jak dělá kukačka, kuku, a kdo teda dělá dudu?

gagaga

peti, dudu mam rada zase ja !
o nem zadna infa davat nebudu ! :p
a ja uz jdu spat , ja chci byt taky krasna mlada princezna..trebas se tak zitra probudim :)

  • iv-

petra15

zapomen, poslu ti myslivce s otravenym jablkem !

bolak

ať mu řekne že má pěkný tó, jméno, žeano

gagaga

dudu me vcera napsal ( snad se na me nebude zlobit, ze ho tu praskam " :(
:
dudu
Paní -iv- vězte, že tyto stránky navštěvuji téměř denně, ale nyní je značná část účastníků svými znalostmi a názory nejméně o čtyři generace jinde a někdy se mně shoda s nimi těžko hledá. A kromě toho – jsem si v červnu poležel tři týdny na JIPce a mimo jiného mám také zákaz rozčilování

( proto doufam, ze tuhle otazku cist nebude ) :)

Sůwa

Viděla bych řešení – ať si odpovídají navzájem vrstevníci a byl by pokoj a po rozčilování 🙂
Pro -iv- kocour myši nežere, natož počítačové, ze stromu seskočil a už to má natrénované.
Přejeme krásnou dobrou… 😁 W&W

gagaga

:)super !
tak si to vzdycky napiseme tady a je to ! :))
:p