lolinka255

Líbí se mi jeden kluk ale já se mu nelíbim a nevím jak mu mám říct že ho mám ráda?

Doplňuji:
nelíbim se mu kvůli tomu že vážím víc než on…

Nejlepší odpověď
quentos

Když se mu nelíbíte, tak to asi ani nemá cenu :{/> šance, že by přehodnotil své stanovisko, je mizivá.
Ale je to třeba dobrá motivace ke zhubnutí. Pokud úspěšně zhubnete (a jak vidno z jiných Vašich otázek, motivace Vám nechybí), bude to dobrý začátek konverzace, když se dozví, že jste zhubla kvůli němu.
Nechci dělat závěry, ale „nelíbim se mu kvůli tomu že vážím víc než on“ – to vypadá, že ten Váš idol je poněkud povrchní, takže ještě zvažte, zda dotyčný za to trápení stojí.

Další odpovědi
Kelt

Když se mi někdo líbí, neznamená, že ho mám rád a opačně, někoho mohu mít rád, ale nelíbí se mi, někdo se mi líbí, ale nemám ho rád. Hledej toho, kdo tě bude mít rád, bude to lepší, nebo myslíš, že on změní svůj názor? Je vidět, že ti ještě není 20.
Protože 17 letá se ptá Jaký je?, 27 letá se ptá: čím je? a 37 letá se ptá : Kde je?

marci1

Pokud se mu nelíbíš jen proto, že vážíš více než on, najdi si kluka, který Tě bude mít rád takovou jaká jsi a hlavně si budete rozumět. 🙂

Lamalam

Neřeš to, on za to nestojí.

lolinka255

děkuju moc