tracy674

LG G3s, SD karta?

Ahoj, když chci koupit 32GB paměťovou kartu do mobilu LG G3s, kde je to nejlepší? Moc se v tom nevyznám..

Odpovědi
cochee

Zkus server Heureka, vysype ti eshopy, ve kterých karty prodávají, některé samozřejmě mají i kamenný obchod, takže pokud chceš, vyber podle místa bydliště. V e-shopech je samotná karta většinou levnější, ale připlatíš za poštovné, takže když koupíš jen kartu, nevyplatí se to. Další možnost je koupit na čínském e-shopu, ceny jsou obvykle daleko nižší než u nás a poštovné zdarma, ale v minulosti se objevila podvodná paměťová média, která sice vykazovala plnou deklarovanou kapacitu, ale ve skutečnosti na ni bylo možno uskladnit jen zlomek toho. Takový výrobek v oficiálním českém obchodě asi nekoupíš, ale v čínském bych z toho měl malinko obavy, i když rozmach těchto podvodů se konal již pár let dozadu.