Kamil123

Kompletni reset telefonu?

Ahoj mam Lenovo K6 Power a potřebuju ho cely resetovat na tovární nastavení výměna ze mam pridrzet tři tlačítka (zapmuti,hlasitost +,–) udelal jsem to a nevim potom co dal daily moc za radu

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Pokud nepomůže odkaz Romana71, podstata u všech Androidů je tato:

  1. Uvést do Recovery systemu (stisk power+wolume +/-, to se ti asi povedlo)
  2. Vymazat data -wipe data/ factory reset
  3. Vymazat oddíl mezipamětí- wipe cache partition
  4. Nakonec spustit položku (většinou na začátku) restart systému- reboot system now

Pak by měl proběhnout proces nastavení do původního stavu po koupi.
Před tímto procesem je ale nutno uložit veškerá důležitá data na PC/NB, nebo na SD kartu! Proces je smaže.
Pak je nutno opět vše nastavit. Některá data, pokud jsou uložená na googlu (máš účet) jdou po přihlášení na účet stáhnout.

Další odpovědi
Roman71

Zkus postupovat podle návodu ve zdroji..

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=NUG25ULA­bIY

Kamil123

Diky to jsem udelal a chce to po me gmail pro overeni ale is SI nepamatuji heslo a kdyz mi to posle aktivacni kod na mobil tak jsem vcudu protoze to cislo uz nemam

jáára

I to se dá obejít…
Hledej Šmudlo