Petr12

Láska o 18 let

Co si myslíte o lásce kde kluk je o 18 let mladší?Má taková láska smysl a budoucnost když se mají ty dva lidi rádi?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
zjentek

Ne

Na třicítku zapomeň kámo tu přenech nám starcům ty si udělej prak a běž si střílet!

paul1

Ano

Za určitých podmínek ano. Proč ne? Když to jde v obráceném gardu 🙂

Michala11

Ano

Každá láska má smysl, i kdyby neměla budoucnost. Jak dlouhá bude budoucnost je jen ve Vašich rukou. Že to nebude lehké už víte teď. Držím palce.