Samsara

Doporučíte mi kyselinu hyaluronovou, nejlépe v některém doplňku stravy?

Dobrý večer, doporučíte mi kyselinu hyaluronovou nejlépe v nějaké doplňku stravy?

Odpovědi
Wallace

Je v zelenině či sóje. Je mi ale jasné, že některé věci je potřeba doplňovat i „nepřírodně“ (i když tenhle termín je naprosto debilní, protože asi těžko budu přijímat něco, co je nepřírodní, ačkoliv je to vyrobeno"chemickou" cestou. Takže si potom vyhledává hyaluronan doplněk a vybereš si podle poměru ceny, množství tabletek a množství hyaluronanu (v mg)…

Rossalinda

Souhlasím s Lollinkou, kupuji tento gel od N-Medical https://shop.n-medical.cz/home/267-hyaluron-n-medical-premedi-8594190490021.html Je účinný a funguje skvěle.

GabuleF

Holky, taky ji vyzkouším – díky za tip, značku N-Medical jsem neznala, ale čtu na ni samou chválu.