IvkaH

Co podle vás nejlíp účinkuje na vrásky?

Hrozně ráda bych se nějakým způsobem zbavila vrásek nebo alespoň zmírnila tu hloubku nebo jak to nazvat. Ošetření pro mě nepřipadá v úvahu, tak zjišťuju, jestli je možné nějakého efektu docílit pomocí krémů, sér apod.

Nejlepší odpověď
elkon

Je to dáno geneticky, vše ostatní je jen vyhazování peněz. Vrásky jsou to poslední. Důležité je zdraví.

Další odpovědi
Lucyfer

Pročistit si játra… a stravovat se tak, aby nebyly zbytečně zatěžovaný.

V mnohém může pomoci nahlédnout do ajurvédy… můžete zkusit opunciový olej (na vlhkou pleť), ale v kosmetice/skin­care si radit úplně netroufám. Jedno je však jisté – hydratací zvenku i zevnitř rozhodně nic nezkazíte. Na to je dobrá kyselina hyaluronová (např. v podobě séra… na něj popřípadě ten olej, ne naopak).

Taky „nedělat si z života vrásky“ 🙂

GM

Proti věku není léku. Žádný zázračný prostředek neexistuje, jak píše Elkon, je to jen vyhazování peněz.

Speed77

Osobně zkušenosti nemám, ale co jsem slyšel, tak pomáhají spíš takové domácí postupy: obličejové mimické cviky, nermačit se (žádný stres a starosti) a nějaké zeleninové a podobné kůry. Nějaké oleje a podobné přírodní látky/živiny, vnější i vnitřní (tzn. jídlo/pití) užití.
Jinak zdravá, bohatá strava, podpora hormonů (vyváženost estrogenu atd), pohyb, cvčení, dostatečná hydratace vodou. Žádné zlozvyky (cigarety, alkohol).
Pomáhat můžou některé byliny a štávy z některých ovocí a zelenin.
Pomáhat může možná sauna, solná jeskyně, občasný detox (celého těla).
V jídle nejmíň chemie a cukrů. Základ na ovoci, zelenině, masu, přírodních plodech/surovinách.
Cvičení je určitě celkově velmi dobré – prokrvení, takový detox sám od sebe, zapojování svalů, „natahování“ kůže (pohybováním se) – zpevní se.

Řekl bych, že nejlíp pomáhá zdravý životní styl. Jídlo, pohyb, spánek.

anonym

Našla jsem ti video, podle kterého můžeš cvičit, takových a podobných je spousta.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=x-F0Ee1NtUQ

Schluker

Neortodoxni reseni je hodne pribrat na vaze, kuze se vypne a vrasek ubude :) jinak to bohuzel jinak nez za vyuziti esteticke chirurgie moc nejde..

nyjono

Protože neuvádíš ani přibližný věk a ani nepíšeš, kde tě vrásky trápí a jak dlouho.
O jakém ošetření, které nepřipadá v úvahu píšeš?
Přetože hlavní roli hraje genetika, správnou a hlavně včasnou péčí lze známky stárnutí zmírnit i oddálit.
Dohnat to již moc nelze. Začít je potřeba včas.
Séra účinkují, ale zase, není sérum jako sérum. Jsou buď univerzální nebo cílená. Také záleží na „zapracování“ do pokožky.
Pokud to chceš vic probrat , dej vědět.

majki636

Na tohle by měla být dobrá séra, která působí na ty hlubší vrásky. Užívám tady to sérum https://www.i­uvenio.com/na­no/ ale fakt chviličku, takže nemůžu poreferovat jaký má efekt, ale konzistenci má super a ta aplikace je taky zajímá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

GabulkaA

No, kolagen… ten je nejlepší. Pokud hledáš, z vlastní zkušenosti doporučím tento https://www.i­uvenio.com/vi­tal/. Vynikající. Krásně pleť vyplní a napne.

Kikulinka85

No, tak to je paráda :) Zkusím, určitě… Anti age krém jsi nezkoušela?

da ny

Měla jste se zajímat před jejich vznikem či na počátku.
Jak bylo psáno, genetika hraje svou roli a věk nezastavíš…..
https://www.be­nu.cz/infadolan-1600iu-g-300iu-g-mast-30g-ii