Qwertzuiop09

Nemáte někdo zkušenosti s kursy japonštiny pro děti?

Kurzy Japonštiny pro děti

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat jestli má někdo nějakou zkušenost s kurzy Japonštiny pro děti druhého stupně základní školy. Za jakékoliv doporučení jazykovky budu rád :)
Díky.

Odpovědi
Drap

Vlastní zkušenost nemám. Děti už mám dávno odrostlé.. Nabídka kurzů je dostatečně široká. Jen si vybrat. Nejlepší to je vlastní návštěvou a rozhovorem s pořadatelem
https://www.lingua-sandy.cz/japonstina-jazykove-kurzy

anonym

Pro boha na co japonština? To se stěhujete do Japonska? K čemu myslíte, že jim to pro boha bude? Kvůli práci, že budou pracovat v bohatých japonských firmách? Tam se ale lidi dost namakaj, víc jak v těch německých nebo amerických. Tam by měli spíše sekat angličtinu, němčinu. A když půjdou na lékaře, tak latinu!