Avatar uživatele
Rico

Kupujete stírací losy?

Já ano ale zatím jsem neměl to štestí vyhrát větší částku než 50,–kč :D ale i to je úspěch,sem tam když jdu kolem pošty a mám čas tak tam zajdu a koupím 2–3 losy ,doufám že se na mě jednou ukáže štestí a vyhraju alepoň těch 10000,–kč když mám tu trpělivost ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? lorja, aramah před 4982 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Občas si los koupím vždy vyhraji jen 50 kč

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Já nemám to štěstí ale také si sem tam koupím stírací los.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

zřídkakdy, taky jsem na tom podobně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

Ale jo občas jen tak polechtat štěstěnu není na škodu. Ale víc jak peníze na další los jsme nikdy nevyhráli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

No, I do not buy. I cross my fingers.
Nem, nem veszek. Én kereszt az ujjaimat.
لا ، أنا لا شراء. أعبر أصابعي.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ne,nekupuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

větší šance na nějaký finanční přínos je když změníte ranní trasu do práce přes parkoviště nejbližšího supermarketu a budete po zemi hledat pětikoruny vypadlé z košíků … ne tohle skutečně ne, kupovat losy by bylo asi až příliš naivní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
majklhanz

Dřív sem si losy kupoval jednou za čas v trafice, sem tam sem něco vyhrál, nejvíc snad 200 z dvacky. Známý vyhrál dva tisíce, ale los koupil online přes Lottoland https://www.lot­toland.com/cs/sti­raci-losy

před 3139 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vojtechpiner

Mám to úplně stejně, taky jsem si dřív losy kupoval jenom v trafice, nebo hospodách. Jednou se mi ale poštěstilo a vyhrál jsem 5000 kč, to bylo asi nejvíc, co jsem kdy vyhrál. A teď si losy taky kupuju online u lottolandu, přijde mi že je to dobrá společnost a věřím jim. Pěknou recenzi na lottoland jsem našel tady http://vyhraj­.com/recenze/lot­toland/ dozvíte se tam spoustu věcí, třeba klady a záporty atd… je tam toho mrtě.

před 2908 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek