Avatar uživatele
Poklička

Kupujete si české potraviny?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3466 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ano, kupuji. Teď jsem např. ráda, že se objevila konečně ve větším množství naše česká, výborná jablka. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Ano, dá se dokonce říct, že je preferuju.

Pozn.: Včera jsem byl asi potřetí v životě v Kauflandu a překvapila mě jejich kampaň za nakupování českých výrobků – zrovna v tomto řetězci, kde aby českou potravinu lupou hledal … :-/

Zdroj: http://ekonomi­ka.idnes.cz/nej­vice-ceskych-potravin-ma-coop-nejmene-kaufland-a-lidl-pj9-/ekonomika.as­px?c=A140603_120941_e­konomika_fih

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Jak kdy. Nektere vyhradne ceske (maslo, kdyz neni, tak si pro nej klidne dojedu MHD), jindy me zemedelci tak vytoci, ze natruc kupuju zahranicni. Sorry, ale misto aby pestovali s rozumem, pestuji momentalne nejziskovejsi, pak je toho naduroda, radeji to zaoraji a pak nase plodiny vubec nejsou nebo jsou neuveritelne predrazene. Proc mam kupovat jablka za dvojnasobek nez z Italie, kdyz uz predem jsem jim na pestovani dal dotace, zaplatil naftu a nakonec jim snizim dane?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lea1809

Ano, kupuji. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ano, snažím se, dávám jim přednost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sarina888

Já jsem si vždy kupovala české potravainy, ale začala jsem používat doma na vaření Portugalské, tady po Brně to rozvážení, pokud si je objednáte :) Poprvé jsem si nevěděla rady, tak jsem jim napsala a oni mi doporučili co je dobré :) Jmenují se Umporto a jsou i na fb :) Kupuji od nich koření, které obsahuje červenou papriku,viiný ocel a je to tekuté koření, nikdy jsem nic podobného neviděla :) Také jsem si oblíbila konzervované ryby značky Minerva :) a v prvé řadě víno :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MiluskaN3

Také jsme vždy nakupovala jen české potraviny, ale chce to změnu a usoudila jsem, že to chce změnu i ve stravování a tak jsme taky začali kupovat zahraniční potraviny …. Co mohu jen a jen souhlasit, tak potraviny z toho Portugalska jsou super a to nejenom to koření, ale třeba i víno nebo olivy :)

před 3355 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

A máš i nějaké zajímavé recepty podle, kterých vaříš? Přeci jen, koupit si suroviny je jedna věc a vařit podle stejných receptů je zase věc jiná :)

před 3347 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Už jsem o tom Umportu slyšela, byly jsme s holkama sednout u kamarádky a ta právě má koření od té firmy a je velice spokojená :)

před 3433 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek