Avatar uživatele
BEAES

Kupujete si časopisy?

Které rádi čtete? Já například neodolám časákům jako je Marianne, Story, Bazar, Lovestar. Docela to leze do peněz,ale nedokážu jít kolem stánku a nekoupit si nějaký. Je to jako droga.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, Miroslavst, Jahoda, SinceX, rynek878, pekynka, flodur, PostApMan, anonym před 5015 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já co potřebuji,tak si přečtu na netu,jenom kupuji TV-max,na programy v TV.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Já mám časopisovou úchylku. 😁 Nejraději kupuji DEKOR, Praktická žena, Katka, Tina, Rodinný dům, Chvilka pro tebe a podobné časopisy pro ženy a o domácnosti. Je jich fakt hodně. Dále si kupuji časopisy o počítačích. Ty čtu a učím se z nich. 😉

Jinak já jsem schopna si za jeden nákup v trafice pořídit i 7–8 časopisů. Potom je celý den čtu a o pár dní později to samé. Ovšem si zase vyberu jiné. Jde to tak pořád do kola 🙂
Doplňuji:
Zapomněla jsem: Také hodně časopisů o zahradách, o vaření apod. 🙂

Upravil/a: Jahoda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SinceX

Já si občas koupím nějaký časopis, které jsou zaměřená na osobní letadla (Boeing 737–500), někdy si koupím i věděcko-dokumentární časopis, nebo si koupím ABC, který je sice pro mladý ale přesto se tam najde, něco zajímavého. Jinak mi stačí internet a smysl pro vyhledávání, vyjde to levněji a můžu si nad těmi články posedět, jak dlouho se mi zachce..:))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Každý měsíc si pravidelně kupuji hudební měsíčník Spark.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já jich kupuji spousty,21 sto­letí,epocha speciál,betynku,pak o autech,malýmu abc,je toho dost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pekynka

Zdravím, pro mě jsou droga časopisy typu bydlení, zahrada, je tam spoustu inspirací, snad proto, že máme nově dům a zahradu. také novým číslům neodolám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Časopisy si kupuji hodně často např:Story,chvílku pro tebe je jich spoustu některé jsem si i předplatila abych si pro nich nemusela do trafiky chodit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

väčšinou čítam na internete. Toľko peňazí nemám aby som si kupovale všetky, čo ma zaujímajú /kvôli jednému článku…/, ale prirodzene aj papierové časopisy kupujem, môžem si prípadne aj robiť poznámky priamo do textu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Nejste sama, mám stejnou závislost která mi leze do peněz, ale jedná se o jiné typy časopisů :) Jako například 21.století, Epocha apod. nemám předplatné, protože ne vždy je v daném čísle něco co mě zajímá, ale kupuju si je často a na peněžence je to znát. Jinak informace jako takové, hobby apod. vyhledávám na internetu, kde můžu ještě (narozdíl od časopisu) diskutovat o daném tématu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Časopisy si nekupuji. Jen výjimečně, když nemám do čeho se začíst při cestě vlakem, koupím si 21.století. Protože jsem velký fanda do filmu, kupovala jsem si Premiere, ale to už nevychází. Další mně známý časopis o filmech je Cinema a ten stojí příliš, takže využívám internet :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DusanOrlik

Já dokonce vyrábím,dělám časopis SLAVÍME-ale ten neznáte.Já kupuju časopis Junior,Smajlík,Mam­ka kupuje katku a celá rodina bere TV-MAX a Horoskopy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Odebírám Regeneraci, Medium a Naše kočky. Tzv. jak já říkám „slepičí časopisy“ typu
Chvilka pro tebe ne – ztráta času a peněz. Nepotřebuji vědět kdo má nové silikony, kdo s kým táhne a kdo se s kým rozchází.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
norek

Já mám taky ráda časopisy,kupuji pravidelně KvětyInstinkt někdy reflex,odebírám Vlastu,nebo si koupim i podle obálky kdo nebo co tam je.Taky si koupim SedmSvět ženy,ale co nesnáším jsou Pestrý svět a Rytmus života.Odebírám Praktická žena.Od dcery si nosim Maminku a Story.Taky když je tam nějaky dárek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neguš

Časopisy a knihy si hlavně půjčuji,je to levné,ale je třeba je v termínu vrátit a to se mi dost často nedaří. Jinak velmi mohutný zdroj informací je internet,i když má také jedno ale…značná časová náročnost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kamix

Já jsem nikdy na časopisy moc nebyl, protože mě čtení zase tolik nebaví. Před nedávnem jsem si však ze zvědavosti objednal z https://www.e­nioshop.cz/pred­platne/predplat­ne-casopisu-eniologie-cloveka-cislo-28-29-30-a-31-darek časopis eniologie člověka a musím říct, že mě toto téma opravdu nadchlo. Pokud chcete získat pohled na svět trošku z jiného úhlu, rozhodně doporučuji :)

před 1167 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek