Drap

Občas v Polsku u soukromníků a jsem nadmíru spokojen jak s cenou tak kvalitou.

Další odpovědi
dubraro

Kupuji, raději ale v Polsku.

Mc Merkurion

… a víš co stojí kafilérka ??? … u nás je to nemlich to samý, a vykupujou topředevším menší, soukromý řezníci, jelikož giganty jako Kostelec a podobně si mohou vybírat … bylo (dříve se to jmenovalo nucený výsek), je a bude to vždy … jo, ale je tu jeden rozdíl: u nás to nevozí za tmy, ale ve dne, voni z toho novináři udělali zase kovbojku …

aliendrone

Ne Keplere, tohle není žádný „vrchol“, tohle je EVROPSKÁ UNIE! Je fuk, jestli nakoupíš z Polska výfuk, motorový olej, ústní vodu, výfuk na auto, prací prášek nebo jen obyčejnou jedlou sodu. VŽDY bude kvalitativně HORŠÍ, než ten samý výrobek stejné značky, než pořídíš např. v Rajchu. Já vím, ty tomu nevěříš, protože v Unii jsme si přeci všichni rovni, ale ZKUS to prověřit sám – uvidíš! Jsme prostě druhořadí členové a tento fakt – jakkoliv je nepříjemný nebo se ti nelíbí – nelze přelížet. To co píšeš (i když třeba nevidíš souvislost) je přímý důsledek této skutečnosti.

Nasejřit se na Poláky, protože k nám donekonečna dováží „svinstvo“ je sice hezké, ale PŘÍČINU proč se tak děje v Polsku nehledej a ani u nás. To musíš směrem na dem(ent)okratický Brusel, víš? ;) :D :D

jirka F

Asi jednou,dvakrát z polska,ale jinak bereme od soukromníků a výrobky tady s Čech.

roines1000

Už ne!

Kryšpín

Jsem patriot, i když některé české také kvalitou kulhají, tak se polském, rákoasníckém bufetům a prodejnám vyhýbám

Klaproth

Od kamaráda kamioňáka se občas nechám z Polska vozit luxusní domácí slaninu. Je vynikající.

GM

Nekupuji potravinářské ani nepotravinářské výrobky z Polska.

EKSOT123

Dělám v tom Rajchu, ale jak je to s rozdíly v kvalitě jsem si nevšiml. Podle mě malé. Třeba tam asi neseženete vejce z klecového chovu. Ale jinak je asi rozdíl v tom, že je tam menší pravděpodobnost nějaké „prasečiny“, než třeba u nás. A v Polsku podle mě může být kvalita potravin někde špičková, ale bohužel občas i ty prasečiny. Možná častěji,než u nás.

smart aleck

Když už děláš v tom Rajchu, kup si tam kečup Heinz a přečti si složení a to samé kup v Česku a zjistíš, rozdíl je znatelný a to dávám jeden z tisíců příkladů.

EKSOT123

Je to možné, ale třeba hořčice, různé druhy,máme lepší. Jinak se přít nemůžu, já sním všechno a moc věci nezkoumám.

Kepler

alien: to s EU nemá nic společného. Je to podobná aféra jako u nás ten pančovaný chlast, tedy akce jednotlivců. Nikoliv státu. A s tou dvojí kvalitou potravin v EU je už taky konec, EU to prohlásila za nekalé praktiky.

aliendrone

Mýlíš se, MÁ! NEJDE o ojedinělý exces, je to SYSTEMATICKÝ přístup a tohle je jen DALŠÍ z celé neonečné řady podobných. Tyhle pohádky o „ojedinělých vyjímkách“ si schovej do TV debaty, až budeš chválit systém, jak je vše až na „ojedinělé vyjímky“ dokonalé. Připomenu ti v krátkosti z posledních let, hovězí, vepřové, kuřata, vajíčka, dokonce i KUCHYŇSKÁ SŮL… (!!!)

Jo a k tomu „prohlášení EU“ – kdysi v Česku nějaké prase také prohlásilo, že „pravda a láska zvítězí“. A my blbci jsme se radovali! No, navzdory prohlášení EU si zajeď koupit třeba Ariel nebo Listerin do Rajchu a porovnej ho s tím u nás prodávaným – PAK si o tom můžeme povídat! ;) :D :D

Kepler

smart aleck: no ale u nás určitě nejde ani do té nutky maso z nemocných krav a bez veterinární kontroly! Aspoň doufám.

smart aleck

Samozřejmě že veterinární kontrola je i u takového dobytku (jak to popsal Mc Merkurion).

Mc Merkurion

… no, ono ani v polsku, pod pojmem nemocný se myslí například padlé na nohy, nedojné atd …