Smackdown

Který sval nejvíce přitahuje ženy na mužích?

Muži a svaly.

Nejlepší odpověď
ivzez

Žádný.
Ženy na mužích (většinou) nepřitahují svaly.

Další odpovědi
Kepler

Já teď honem nevím, jestli pindík patří mezi svaly. Ale jestli jo, tak je to určitě on.

Muffz

Co vím, tak břišáky a biceps.
Smůla pro pravé chlapy, kteří cvičí hlavně záda, nohy a prsa.

marci1

100% sval hýžďový. 🙂

independent

Asi to bude mozek.

DiMasná

Srdce je tiež sval :)

mosoj

Peněženka.

Ivzez, ženy si na sobě většinou přitahují muži sami.

Kryšpín

Zeptat se Petrušky Paroubkové

mosoj

Keplere jestli máš úd ze svaloviny tak máš smůlu.

Klaproth

Já jsem v něm za mlada míval kost, ale postupem času nějak atrofovala.

aliendrone

Tak to pardon, ono by záleželo na typu svaloviny. Kdyby se jednalo o hladké svalstvo, mohl bych souhlasit. Pokud by se jednalo o příčně pruhované svalstvo (tedy vůlí ovládané), byl by to nejspíš důvod k závisti. :D :D :D

No jen si představ ten boom pro fitnes – to by bylo najednou kulturistů… ;) :D :D