Rokio

Který se vám zdál sen v noci na Den matek? Co myslíte, že znamenají tyto dva moje sny?

Zdálo se mi, že moje bývalá spolužačka Tonička ze základky najala robota, který vypustil olej, a já jí řekl, že má raději najmout tanky a pěchotu. Antonie dostala vynadáno a snažila se část viny shodit na mě. Ostatní si ale mysleli, že vinna je Tonička. Také se mi zdálo, že jsem ježek Sonic a málem jsem se předávkoval lékem Ibalgin, který se používá proti bolesti hlavy.

Co se zdálo vám a který význam nabývají podle vás mé dva sny?

Odpovědi
elkon

Ty sny i způsob tvého vyjadřování, znamenají, že jsi ještě dítě.

jirka F

Dnešní sen si nechávám pro sebe protože byl opravdu božský.