Lídr

Který motor ve š felicii má menší spotřebu? 1.3 40kw,/1.3 50kw nebo 1.6 ?Kupuji felicii pro osobu 58 ročník Díky za info

Nejlepší odpověď
kropitko

Zde máte tabulku http://www.ces­kybenzin.cz/spo­treby/Skoda , tam si můžete najít průměrnou spotřebu jakéhokoliv vozu.

Další odpovědi
mojitek

U techhle aut na spotrebu (udavanou v TP např) vubec nekoukejte.Zalezi na stavu motoru a mnoho jinych vecech,hlavne na zpusobu jizdy.Ale 1,6 motor (motor z Volkswagna) je na tom se spotrebou nejhure.Zase o neco lip jede ,nemusite tak casto řadit atd. Ja osobne mam 1,3 motor 50 kw(68 koní) a jsem naprosto spokojen.

stana73

Já mám 13 let starou 1.3/50 koupenou před 2roky v značkovém bazaru Škoda v slušném stavu a podle palubního počítače mi „žere“ prům. 5.8 litru.A to jezdí svižně :)))

poa.li

Nejůspornější z těchto tří 1,3/40kw. Ale osobně bych volil 1,3/50kw. Na pžedjíždění a v kopcích je to znát, nemusí se tak často řadit a jízda na delších trasách je příjemnější.

ReHu

Podle mých zkušeností mají uvedené modely trochu rozdílnou spotřebu, ale stejně nejvíc záleží na způsobu jízdy. Tam jsou rozdíly výraznější.

Miru1

Kupte s naftovým motorem ty mají malou spotřebu a nebo na LPG ( plyn ) , ty mají spotřebu jako benzínový, ale plyn stojí polovinu a nebo CNG.Na LPG a CNG jsou zároveň šetrnější k životnímu prostředí.

Hergo

Nedavno jsem koupil „ropackou“ feldu a spotreba ja uzasna, to benzin mit nebude. Snad jen LPG to srovna.