Avatar uživatele
sisinec123

Který je nejlepší přehrávač médií?

Dobrý večer, na svém notebooku mám přehrávač VLC, Windows media player a GOM player. Pořád mi ale nejdou spouštět filmy ve formátu MP4. AVI jde ve všech úplně skvěle. Jaký používáte vy? Poradíte mi nějaký dobrý? Popřípadě odkaz, ale ten si už najdu kdyžtak sama :D Děkuju moc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3547 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
no107064

VLC player, nej od tý doby co jsem ho objevil tak nepoužívám nic jíného a myslím že i tak 90%lidí, nebo apsoŃ lidi co znám tak ho pouzivají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Mp4 by měl naprosto bez problémů VLC zvládat.
Osobně používám WMP+VLC+KMplayer.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Zeptej se sta lidi a dostanes padesat ruznych odpovedi.
Osobne pouzivam K-Lite Mega Codec Pack a Media Player Classic, protoze byl prvni, jehoz rozhrani slo minimalizovat skutecne az na samotny obraz (video si poustim v malem okne pri praci). A protoze jsem nenasel chyby, zustal jsem u nej. Je to uz hodne let, takze mozna jsou lepsi, ale mne vyhovuje.
Doplňuji:
A MP4 prehrava.

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Jen GOM a VLC – nic víc netřeba

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

KMPlayer …stara verze zde >>>> http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/kmplay­er/download/?g[hledano]=&g[oz]=3­.0.0.1442&g[up]=­Old je treba ho jen neaktualizovat a aktualizaci odlozit o tyden …coz muze byt otravne nebo si tam zakazat aktualizace …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

MPlayer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

skúste nástuppcu dnes už komerčného (a o to horšieho) kmplayera (KMP) od toho istého autora – PotPlayer (stačí zadať do gúglu).
prehrá všetko, špičkové možnosti nastavení, česká podpora.

doporučujem i všetkým, ktorých začal kmp otravovať (nové verzie).

:-Q

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek