Ella

Můžu nějak nastavit BS Player jako hlavní přehrávač místo WMP?

Nechci koukat na filmy ve Windows Media Playeru, protože se neustále seká a je celkově na nic.
Jenomže v nabídce, která se mi objeví při vložení disku je na výběr pouze přehrát ve WMP, Otevřít složku nebo Neprovádět žádnou akci. A když kliknu na disk v „Tento počíteč“, tak je tam pouze spustit nebo přehrát automaticky, ZASE ve WMP, žádná další nabídka. Dá se to nějak udělat? Protože jestli jo, tak to nemůžu nějak najít =D
Moc děkuju za pomoc…
Doplňuji:
tuCZek: tato možnost tam bohužel není – je tam pouze „Otevřít“ a „Přehrát automaticky“

Nejlepší odpověď
tuCZek

pravým myšítkem klikni na ikonu filmu a vyber možnost „otevřít v programu“,pak „zvolit výchozí program"a vybrat program,nebo rozkliknout "další“ a vybrat program
jj, VLC Player – the best !

Další odpovědi
quentos

leda tak, že otevřeme BS player a využijeme jeho místní nabídky :{(> Nebo zkusit VLC Player, ten se mi nastavil jako výchozí přehrávač sám ;{)>

emba5

Ve vistách nebo W7 to můžete na stálo nastavit v ovládacích panelech-výchozí programy-nastavení výchozích programů