Avatar uživatele
Kepler

Jak si můžu nastavit VLC přehrávač jako výchozí?

Mám win7 a neustále se mi tam vnucuje Windows media player. Chci aby mi vše automaticky přehrával vlk.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1918 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ovládací panely/Progra­my/Výchozí programy/Přidružit typ souboru nebo protokol k programu> Změnit program (button vpravo nahoře).

Typicky např. u audiosouborů ponechej WMP přehrávání „MID“, „MIDI“, protože nwm proč, ale tohle v základu VLC přehrát neumí. Také to myslím jde nastavit v samotném VLC (přinejmenším při instalaci), ale to z hlavy nwm, tento zmíněný postup funguje obecně.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kepler Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Díky, mám to. Nějaký MID či MIDI mě nevzrušuje, jaktěživ jsem na to nenarazil

před 1918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kdybych nevěděl, že jsi kozák starý, půtkami tažený, vyvodil bych z tvé odpovědi, že jsi „mladý pívo“. ;) :D :D

Ach, ta sladká doba, kdy člověk měl ještě síly na rozdávání, prakticky veškerá hudba ve hrách byla jedině MIDI! :) Té slávy, když jsem dotáhl SoundBlaster 2.0 (z druhé ruky a i tak stál balík) a VELMI vofafrně rozbalil a laboroval se staženou zadnicí s jumpery na základní desce (rozbiju to nebo ne?) k nastavení IRQ atd. a PAK, když z plastových bedniček při Doomu vyšly ty nezapomenutelné zvuky – to se podle mne NEDÁ zapomenout! :)

Ledaže… by „někdo“ TAK USILOVNĚ lítal za děffkama, že by mu na prosté a poklidné krásy života nezbýval čas! NJN – o5 další důkaz, jaký jsi doslova neuvěřitelně sexem posedlý chlívák! ;) :D :D

před 1918 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek