nyjono

Který film Lubomíra Kostelky se vám nejvíc líbí?

Škoda ho, ale každý na ten druhý břeh jednou musí.

Za mně jednoznačně Babí léto.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nijak zvlášť mě ten, jinak bezesporu dobrý herec nezaujal. Možná proto, že hrál vesměs v méně kvalitních filmech, i když i tam se našly výjimky.

Další odpovědi
aliendrone

Blahopřeji!!!! Už dlouho, ale DLOUHO se mi nestalo, že o něčem (někom) DOKONALE NIC NEVÍM! ;) :D :D :D

Hlada

Až teď jsem si přečetl, v kolika filmech hrál. Sám bych si neuvědomil, že jich bylo tolik. Já ho mám spojeného s dědou Jeřábkem v seriálu Ranč U Zelené sedmy.

xxx3

Případ pro začínajícího kata, jednoznačně.