Pavel1212

V pořadu Kouzelná školka (na České televizi) mají nového dědu? :D

Nejlepší odpověď
panenka

Asi ano můj syn si dnes myslel že tam bude Michal a taky se divil že je tam někdo jiný a já samozdřejmě s ním.

Další odpovědi
franku

Ano.Dědu nahradil nový děda.Už je tam celý týden.Taky jsem s malou koukal.

coco

A kdo je ten děda? My už školku chvíli neviděli…:(

Scalex

Ano, Lubomír Kostelka už dál nechtěl dělat ze zdravotních důvodů (je mu 84 let). Nahradil ho herec z divadla Járy Cimrmana Petr Brukner (67 let).

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/koktej­l/229420-v-kouzelne-skolce-nahradil-kostelku-cimrmanolog-petr-brukner.html

hanulka11

marně hledám kdo je děda Petr o kterém se píše?