Avatar uživatele
Rokio

Kterou známkou byste ohodnotili moje chování na Odpovědi.cz za poslední rok?

Kdybych mohl hodnotit sám sebe, tak bych si dal čtyřku (dostatečně). Jedná se ale pouze o můj subjektivní názor.

Jak byste mé jednání na tomto webu ohodnotili, pokud mě budete posuzovat na základě posledních 12 měsíců?

Předem děkuji za vaši kritiku a přeji hezký den.

Zajímavá 0 před 1370 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

5 (nedostatečné)

Tapetování „Odpovědí“ nesmysly
nemohu ohodnotit jinak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

5 (nedostatečné)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hufnágl

1 (výborné)

Aspoň se něco děje. Jen tak dál hochu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

3 (dobré)

Jsem tam vložíš nějakou volovinu, ale jinak si myslím že známka dobré je trefná.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vojta24

5 (nedostatečné)

jednoznačně nedostatečné, jsi sebestředný cvok, který v otázkách vždy řeší jen „svůj údajne dokonalý charakter“ neustále sám sebe chválíš, sám sebe obhajuješ, sám sebe velebíš do nebes, je to fakt otravný jak jsi zaujatý jenom sám sabou.

Ostatní otázky kde neřešíš, sebe jsou pak obvykle výplody naprostého psychopata, kdy řešíš, zda je správné někomu podrazit nohy na ulcii, a zda je v pořádku někoho stalkovat a podobné s prominutím ko***iny, kterými jen neustále ukazuješ co jsi zač, a ten obraz o tobě je popravdě děsivý.

Pozitivní hodnocení od hufnágla a jirkyf nepřekvapí, to jsou stejní exoti, ještě čekám že se přidá CTTON, Lotr2008 a jsemjá s pozitivním hodnocením, ti tu ještě do party exotů chybí, aby byla kompletní 🙂 Očekávej jejich nejvyšší ocenění.

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek