Usoman

Kterou stranu budete letos na podzim volit?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Zatím ještě nevím. Ono není moc z čeho vybírat. Nicméně názorově mám určitě blíže k pravici, než k tom, co se tam hemží teď.

Další odpovědi
Drap

Zřejmě tu, co jsem volil i minule.

Seznam.cz

Letošní volby nejsou důležité. Už při prvních reakcích předních politiků v začínající imigrační kalamitě mi bylo jasno, že za lidem nestojí nikdo. Po podrazech z povalečské kavárny a polit. bojů, návrhy nominovat Merkel na Nobelovu cenu, atd., jsem se rozhodl přenechat volný voličský hlas odborníkům a těm, kdo už nechtějí solidární, sociální stát, nýbrž rozvalená města v písečném navátí z Iráku, Íránu, beznadějné ulice z Eritreje, Afghánistánu, Pákistánu atd. Takže proč se namáhat. Řiďte si tu svoji zem sami.

Hlada

Která bude podporovat zrušení EET.

jáára

Jako vždycky – komunisty
Ale nevím z jaký strany.
Jak já je nesnáším. Že jo Lahny…