Kterou nohou vstáváte s postele?

Odpovědi
panenka

Nesleduji to zkrátka vstanu a hotovo

SajmonModer

Myslím, že levou :)

stana73

Já se budím až v koupelně :D

hanulka11

já musím levou jinak bych lezla do zdi.....ale den mám i tak krásný./levá je od srdce…hihihi

mosoj

Hlavou napřed.

Ella

většinou položím nohy na zem obě současně a když ne, tak doskočím pravou, protože na druhou stranu bych nabourala do zdi =D

Jikra

Já vstávám jak se říká pr… napřed, ale jinak vlevo(vpravo zeď)takže levá jde z pelechu jako první ale na zem dopadnou obě najednou.