Kepler

Kterou filmovou hlášku považujete za nejslavnější?

Nebo která se vám nejvíc líbí?
Volte z možností a přidejte svou.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Soudruzi z NDR někde udělali chybu.

Můj výběr:

Měl jsi štěstí Jaromíre, bylo to těsně vedle na funkci to nebude mít vliv. To jako na funkci rostlináře jo ? No na tu už vůbec ne.

Nic neřeš, nepřepínej a hlavně, hlavně po ničem nepátrej.

Kdyby hloupost nadnášela, tak vy se tady budete vznášet jako holubička.

  • doplnění i pro zahraniční filmy:

Hasta la vista, baby!

I'm gonna to make him an offer he can't refuse …

E.T. phone home

Další odpovědi
Malvína

Soudruzi z NDR někde udělali chybu.

Ještě “Králíka, pořád máme králíka. Už ani Piňďa to nežere!” 🙂

aliendrone

Soudruzi z NDR někde udělali chybu.

Tak všechny jsou legendární, těžko vybrat. Ale vzpomněl jsem si na jednu dost dobrou > Hudson: „Hej, Vasquezová, spletli si tě někdy s chlapem?“ Vasquezová: „Ne, a tebe?“ DOST dobrej stěr, nemyslíš? https://youtu­.be/agDl_Sgro­PY?t=31 ;) :D :D

BTW – Hudsona hrál Bill Paxton (RIP), jediný herec, který byl ve filmech zabit všemi třemi nejslavnějšími bubáky – Terminátorem, Predátorem i Alienem. ;) :D :D

ElonMusk

Soudruzi z NDR někde udělali chybu.

Z Pelíšků se mi líbí “Komu tím prospějete, co?”
Jinak nejoblíbenější je samozřejmě “Jdu na sever, jdu na jih”, a další hlášky z produkce Svěrák.

anonym

Soudruzi z NDR někde udělali chybu.

;))
Jo a ještě: „Máme nový most, máme nový most – já ale žádnej nevidím – drž hubu a plav“

da ny

Soudruzi z NDR někde udělali chybu.

Tato z uvedených.
„Chybí“ mi zde „Nic neřešeřeš, nepřepínej…“
A hlavně všechny ty slavné „Burianovky“ :)

Hufnágl

Tady by mohlo být tak krásně...

Čo bolo, to bolo, v pätnáctém století jsem též nebyl majorom a terazky hej!
Děláte machry a hajzl máte na chodbě!
Alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství.
To zas bude v álejích nablito!
Já som mal na frontě aj dvadsať seděm stupňou a išel som na zteč. Urá-á-á! Automaty, gulomety, a tak sme tich bolševikou bili… Čo to táram, fašistou sme bili, a na nějakú horečku jebem ti boha sme někúkali.
A další…

jsemjá

Chčije a chčije a chčije...

jirka F

Chčije a chčije a chčije...

briketka10

Chčije a chčije a chčije...

Budu se opičit, ale fakt nejlepší je od Evy Holubový:
Nic neřeš, nepřepínej a hlavně, hlavně po ničem nepátrej 😁

marci1

Tady by mohlo být tak krásně...

I tady! 🙂

kelley

Chčije a chčije a chčije...

metro

Chčije a chčije a chčije...

Proletáři všech zemí, vyližte si…

Kepler

alien: super!

anonym

Nebo i jiný. :)