Avatar uživatele
zjentek

Kteří představitelé našeho státu hájí zájmy úplně jiné země, než naší?

Je vůbec možné označit konkrétní osoby/předsta­vitele, případně je tedy obvinit z vlastizrady? Anebo to možné vůbec není? (???)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 759 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Myslíš třeba úspěšného ukrajinského premiéra Fialu, nebo Ukrajince Vystrčila? Celá tahle vypečená vláda (bruselská pětka) vyčůrává s národem, a už ani nepředstírá, že je to déšť. Jako obvykle hryžou ruku, která je živí. když jsem poslední roky sledovala, jak se s ústavou České republiky, a s jejími zákony zachází jako s toaletním papírem, jsem skeptická víc než jindy. Je hezké, že jsou naše práva deklarována, ale bohužel je nemá kdo garantovat a zajistit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

No, já bych to spíš viděl tak, že „představitelé státu“ hájí především SVÉ VLASTNÍ zájmy a teprve pak (pokud zbyde čas/síly) zájmy jiných. Zpravidla těch, u nichž je to pro ně samotné nejvíce výhodné. Občané v jejichž prospěch by měli pracovat primárně (bo si je za to platí) jsou tedy přirozeně až na ÚPLNĚ POSLEDNÍM MÍSTĚ. Na ty si vzpomenou teprve těsně před volbami. Ale to moc dobře víš sám, viděls to, vídáš a i budeš vídat – dokud se systém nezmění. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
_Bůh_

Vaše problémy na naše ostny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Teoreticky to možné je. Prakticky však téměř nemožné. Otočme otázku. Kteří z politiků hájí pouze zájmy naší země? Nevím jak ty, ale já je nemohu nějak najít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Prezident Zeman. Je možné jej z fleku obvinit z vlastizrady i velezrady. Po pádu Babiše už tak netlačí na pilu, ale co dělal v kauze Vrbětice si snad ještě všichni pamatují …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kryšpín

Zjentek je to pětikolka která řádně vyhrála volby a rovněž posvěceno Ústavním soudem.

Avatar uživatele
Kryšpín

Pepa25 jak dopadl soud v kauze Vrbětice je to uzavřeno?

Avatar uživatele
aliendrone

Pepa25>>> Také jsem zvědavý na ty tutové důkazy, které údajně jsou. Včetně zvědavosti na výsledek soudu, nějak to po tom MEGAHUMBUKU utichlo. Žeby další „lež do ztracena“, kdy se doufá, že přes Covidhovadství a Ukrajinu tupý dav zapomene? Copak odpovíš? ;) :D :D

Avatar uživatele
ten který je

Ametyst:Vystrčil je Tchajwanec,nebo už i také Ukrajinec?

Nový příspěvek