Avatar uživatele
_136

Kterého mobilního operátora používáte?

Z jakého důvodu jste si svého mobilního operátora vybrali?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 1255 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
successful

T-mobile

V Česku jsou jen tři mobilní operátoři. Kaktus spadá pod T-mobile, Sazkamobil pod Vodafone. Takových mobilních „podoperátorů“ je v Česku spoustu. Ale všechny patří pod některý z těch tří operátorů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Schluker

T-mobile

Mam diky zamestmavateli u t-mobilu vyhodne ceny. Jake snad radsi nebudu uvadet, aby z toho nekdo nemel neklidne spani…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

O2

Také mám lepší tarif přes zaměstnavatele. Zdařilo se nastavit i pro ženu. Bohužel v současnosti už nelze zaregistrovat či získat další číslo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Jiný druh mobilního operátora

Primární O2 (něco výhod), sekundární T-mob.

Upravil/a: nyjono

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

T-mobile

A jsme vcelku spokojeni.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Jiný druh mobilního operátora

Telefonování a SMS GoMobil (minimální základ 25,– Kč, minuty a SMS 1,50,– a bez starostí na účet). Na data kartu T-mobil (0,40 Kč/1MB, 1 x za rok 200,–). Na dálková ovládání několik karet Kaktusu (1 x za rok 50,– Kč a pokud je ovládání prozvoněním pak dále už nic).

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Medulka.013

O2

Dříve jsem měla T-Mobile, ale z důvodu špatného rozsahu signálu po mém přestěhování jsem přešla na O2, které používá část mé rodiny.

Upravil/a: Medulka.013

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

O2

Když jsem si v roce 1995 pořizoval MT, jiný operátor než tehdejší Eurotel v ČR neexistoval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Boy 13

Sazkamobil

Sazka mobil je virtuální operátor provozován v síti Vodafone. Jsem s ním spokojený, poněvadž má výhodné ceny volání za minutu a po minutě účtuje po vteřinách.

Upravil/a: Boy 13

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Dochy

Ještě malou poznámku: Sice mám O2, ale popravdě, nebýt nabídky zaměstnavatele už jsem někde jinde. Před lety mně šíleně vytočili, když se rozhodli mi změnit tarif a prý s ohledem na mou historii (kdy jsem platil asi 350 paušál a občas o 50 korun překročil ) mi vybrali „výhodný tarif“ za (teď si nejsem jist, něco mezi 800 a 1200) a upozornění na to mi poslali jako poznámku ve faktuře, kde vzhledem k tomu, že jsem platil inkasem, zpravidla jen zběžně zkontroluju konečnou sumu.....

Perlička k té anabázi: po přehlášení telefonu mi poslali poštou fakturu k zaplacení 19kč za odeslání faktury poštou. (těch 19kč byla jediná položka)

před 1254 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Já ještě dodávám, že nemám zaměstnavatele, který by mi dotoval telefon. Takže, pokud jde o tyto tarify, nemá cenu porovnávat. ;-(
Ale i tak, pokud používám mobil pouze opravdu na potřebné, moje celková měsíční platba většinou nepřesáhne 100,– Kč. A rovněž manželka. Takže vlastně za bývalých 10,– Kčs. Dnes to vlastně je 0,15 Kč/minutu. A já pamatuji doby „mobilních“ počátkú, po roce 1995, kdy jsem platil za 1 minutu 6,50 Kč. A tehdy, v porovnání s Kčs to bylo cca 3,– Kčs/min. Pro upřesnění – Kč/Kčs = poměr vzrůstající inflace oproti letům před 1989.

před 1254 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Jenom poznámka, pokud se nemýlím, pak mi zaměstnavatel nedotuje telefon. Nebo jo 😉 ale jen ten „služební“. soukromý telefon si platím za své, jen využívám tarifu, který má sjednán zaměstnavatel jako velký zákazník.

před 1254 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek