_136

Kterého mobilního operátora používáte?

Z jakého důvodu jste si svého mobilního operátora vybrali?

Nejlepší odpověď
successful

T-mobile

V Česku jsou jen tři mobilní operátoři. Kaktus spadá pod T-mobile, Sazkamobil pod Vodafone. Takových mobilních „podoperátorů“ je v Česku spoustu. Ale všechny patří pod některý z těch tří operátorů.

Další odpovědi
Schluker

T-mobile

Mam diky zamestmavateli u t-mobilu vyhodne ceny. Jake snad radsi nebudu uvadet, aby z toho nekdo nemel neklidne spani…

Dochy

O2

Také mám lepší tarif přes zaměstnavatele. Zdařilo se nastavit i pro ženu. Bohužel v současnosti už nelze zaregistrovat či získat další číslo.

nyjono

Jiný druh mobilního operátora

Primární O2 (něco výhod), sekundární T-mob.

paul1

T-mobile

A jsme vcelku spokojeni.

Jiří Bohumil

Jiný druh mobilního operátora

Telefonování a SMS GoMobil (minimální základ 25,– Kč, minuty a SMS 1,50,– a bez starostí na účet). Na data kartu T-mobil (0,40 Kč/1MB, 1 x za rok 200,–). Na dálková ovládání několik karet Kaktusu (1 x za rok 50,– Kč a pokud je ovládání prozvoněním pak dále už nic).

Medulka.013

O2

Dříve jsem měla T-Mobile, ale z důvodu špatného rozsahu signálu po mém přestěhování jsem přešla na O2, které používá část mé rodiny.

Emefej

O2

Když jsem si v roce 1995 pořizoval MT, jiný operátor než tehdejší Eurotel v ČR neexistoval.

Boy 13

Sazkamobil

Sazka mobil je virtuální operátor provozován v síti Vodafone. Jsem s ním spokojený, poněvadž má výhodné ceny volání za minutu a po minutě účtuje po vteřinách.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Ještě malou poznámku: Sice mám O2, ale popravdě, nebýt nabídky zaměstnavatele už jsem někde jinde. Před lety mně šíleně vytočili, když se rozhodli mi změnit tarif a prý s ohledem na mou historii (kdy jsem platil asi 350 paušál a občas o 50 korun překročil ) mi vybrali „výhodný tarif“ za (teď si nejsem jist, něco mezi 800 a 1200) a upozornění na to mi poslali jako poznámku ve faktuře, kde vzhledem k tomu, že jsem platil inkasem, zpravidla jen zběžně zkontroluju konečnou sumu.....

Perlička k té anabázi: po přehlášení telefonu mi poslali poštou fakturu k zaplacení 19kč za odeslání faktury poštou. (těch 19kč byla jediná položka)

Jiří Bohumil

Já ještě dodávám, že nemám zaměstnavatele, který by mi dotoval telefon. Takže, pokud jde o tyto tarify, nemá cenu porovnávat. ;-(
Ale i tak, pokud používám mobil pouze opravdu na potřebné, moje celková měsíční platba většinou nepřesáhne 100,– Kč. A rovněž manželka. Takže vlastně za bývalých 10,– Kčs. Dnes to vlastně je 0,15 Kč/minutu. A já pamatuji doby „mobilních“ počátkú, po roce 1995, kdy jsem platil za 1 minutu 6,50 Kč. A tehdy, v porovnání s Kčs to bylo cca 3,– Kčs/min. Pro upřesnění – Kč/Kčs = poměr vzrůstající inflace oproti letům před 1989.

Dochy

Jenom poznámka, pokud se nemýlím, pak mi zaměstnavatel nedotuje telefon. Nebo jo 😉 ale jen ten „služební“. soukromý telefon si platím za své, jen využívám tarifu, který má sjednán zaměstnavatel jako velký zákazník.