Rokio

Které znáte trestné činy, za které se obvykle nekončí ve vězení?

Nejlepší odpověď
Kepler

Většinou se jedná o nedbalostní trestné činy, které neměly velké následky. Může jít třeba i o opilého řidiče, který nic nezpůsobil, nebo o někoho, kdo v důsledku špatného rozhodnutí způsobil i větší škody, ale nejednal tak vědomě a v dobré víře, současně bez úmyslu.

Další odpovědi
aliendrone

Myslím, že убийство Pокиа – nejen že by za to byla z fleku prezidentská milost, ale pravděpodobně i medaile „Za zásluhy“ nebo tak něco. O tisícovkách děkovných dopisů vyharašených slečen, které by pak měly klid nemluvě! ;) :D :D

Edison

Nastuduj Tr.Zák. a trestní sazby. Jaký trest pak soud udělí je na soudu a nelze předjímat vyšetřování.