Matulinka19

Které zimní pneu do města budou více vyhovovat?

Ahojky všem, jelikož se blíží zima, tak budu potřebovat přezout auto. No minulý rok jsem měla obyčejnější pneu a trochu se mi to vymstilo. Máte někdo tipy na dobré gumy? Napadlo mě něco takovýho, ale nejsem si jistá jestli to není moc/ málo…https://w­ww.pneumatiky­.cz/continental-wintercontact-ts-870–195–65-r15–91-t-zimni-pneumatiky-03554600000-t1
MÁM TO DO MĚSTA, MAX NA PÁR RYCHLOSTEK, URČITĚ NE NA HORY
Za odpovědi děkuji

Odpovědi
Alesh

Jestli nejezdíš na hory a jen po vesměs „posoleném“ městě a silnicích, tak zbytečný přezouvat a celoročáky to jistěj!

JežíšKristus

Jestli dáma dovolí, tak můžeme zajít na večeři, a pak ukážu gumy, které používám já. 😉

Jinak záleží kde jste, ale já na ten jeden březnový týden, kdy ve městě nasněží, přezouvat nebudu.

Drap

Continentálky bývaly vždy slušné gumy.

BlacksmithM

Pokud opradu nejezdíš na hory, tak bych zvolil určitě ty celoročky, máme je na druhém autě a jsem spokojen. Navíc ušetříš za přezouvání gum a také uskladnění!

Bob2

Celoročky jsou fajn, máme Micheliny také z shopu pneumatiky.cz a rozhodně jsou v pohodě, můžeš klidně kouknout na videa co mají a stránkách. Mě to v rozhodování pomohlo.