Avatar uživatele
ReHu

Používáte u svého auta 2 disky (na letní a na zimní pneu) nebo máte 1 a střídáte na nich pneu?

Děláte mi radost 🙂
Já taky měním kola celá.
Koupila jsem s autem, letní litá, zimní plech 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, Frogman, gecco před 3069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

mám dokonce troje disky. Pokud přezouvám, tak vždy celá kola.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

Měním celá kola.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

netřídám gumy. na na autě ( LR defender 110) mám celoroční offroadové gumy se 4cm hlubokým teréním vzorkem. Takže gumy na sezony neměním.
A klasickej osobák nemám.

Kapitáne u VT55 by to bylo jedno. Ikdyž už se tu kdysi někdo našel kdo se ptal zda měním na zimu pásy.:-)

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Měním celá kola.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Měním celá kola, tudíž dvoje disků a musím, i kdybych nechtěl, protože zimní a letní kolo má u mě v TP jiný rozměr. Musel bych jezdit celý rok na zimách a to se mi nechce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

U jednoho střídám celá kola, u druhého nestřídám nic, má obuto MT…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Střídám auta . Na zimu mám jedno staré neustále obuté na zimních pneumatikách. Až nebude, ale ono se drží, mám na novější připravené druhé disky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Gumy ani disky nestřídám,jezdím celej rok na zimákách.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

kdo má peníze a čas nazbyt, tak používá jedny disky. u mě by to bylo tedy dvakrát ročně 500 kaček za přehození. jeden nový plecháč stojí cca. tisícovku. čtyři alu letní se slušnýma gumama se dá pořídit za 6 tis, tak se to dá všechno snadno spočítat.
já osobně na léto alu a na zimu plecháče. výměna všech 4 kol cca.půl hodiny. je pravda, že by se měla kola před nasazením nově vyvážit. každopádně kola si značím a dávám tam, kde byla (PP,LP,PZ,LZ)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Dlouhou dobu jsem měl jedny disky, ale pak to šlo prostě časově totálně do háje. Takhle mám přezuto za 30 minut. Nové disky jsou pořizoval, když jsem kupoval zimní pneu Matador za relativně dobrou cenu, takže nebylo o čem. A musím říct, že ta časová úspora je fakt super. :) A navíc si to zvládnete přezout i doma svépomocí.

Nový příspěvek