Marty Koller

Které z těchto ženských jmen se nejvíce hodí ke jménu Martin?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Tereza

Špatná anketa, chybí jiná možnost. Jsi tady už dost dlouho, abys pochopil, jak má vypadat anketa.
Hodí, nehodí? Podle každého to bude jinak. Může se hodit jakékoli i jiné jméno. Na to žádná pravidla nejsou. A každé jméno je pěkné, pokud se hezky říká.

Další odpovědi
Viktorie II.

Karolína

Mám dceru Karolinku, tak proto hlasuji pro ni.

Smack

Karolína

zjentek

Karolína

Tak Naty je strašné, Tereza je moc svaté, tak asi ta karolína kámO. Osobně mně k Martinovi přijde nejlepší kůň.

Rokio

Tereza

Tohle jméno se mi moc líbí a podle mě se k tomuto jménu hodí.

paul1

Karolína

zjentek

Viktorie, ty už máš dítě? Já myslel, že ty seš dítě. (;

Viktorie II.

Drape, co pořád plácáte o špatné anketě? Marty uvedl 3 jména, víc nic. Nebo si myslíte, že by Marty měl vypsat všechna jména z kalendáře?
Jste už s tím trapný.

Marty Koller

Díky Viktorie II jsi hodná

JežíšKristus

Drap: Dovolte, abych vám to vysvětlil (jsem hodně inteligentní).
Otázka je formulována „Které z těchto jmen“, nikoliv „Které z těchto jmen a jiné možnosti“.
Proto je tvrzení „Špatná anketa, chybí jiná možnost“ chybné.
Když se vás maminka ptala, jestli chcete brambory nebo rýži, tak jste jí snad odvětil „Špatně formulovaná otázka, chybí jiná možnost“? Vaše výchova musela být o nervy 😉

zjentek

Jk D; D; D; (((;

Drapa mám rád, je to dobrý člověk (jsem také hodně inteligentní, abych to poznal), i když převážně opravdu reaguje jako český občan, který vyrostl na knedlících.

Viktorie II.

Tak to je ta správná odpověď na anketu. Ve jménu Otce, syna a Ducha svatého.