Rokio

Které se vám v noci zdály sny?

Mně se zdály tyto sny:

  1. Hořel nám pokoj v domě, kde byla máma. Ta začala také hořet. Zavolal jsem hasiče a záchranku. To se mámě nelíbilo. Jiný člen rodiny jí pouze polil vodou z kýble.
  2. Byl jsem na posteli v ulici, kde se nacházela chudinská čtvrť. Byly tam byty, o kterých jsem uvažoval, že si jeden z nich koupím.
  3. Byl jsem bezdomovec. Vybíral jsem mince z automatů.

Odpovědi
Lgee

Zdálo se mi že sem utíkal před postavou a schoval sem se do sklepa, ale umřel sem i ve sklepě protože postava prošla okolo.

df

Já většinou zjišťuji význam svých snů na stránce dromen.site/cs
Považuji sny za řeč našeho podvědomí

Drap

Co ti je po našich snech? Tuto otrázku vkládáš pravidelně. K čemu to může tobě, nebo někomu jinému dobré? Sny se mi zdají téměř každý den, ovšem jsou to pouze moje sny a nikomu poo nich nic neni.

Rokio

Ještě se mi zdálo, že jsem byl ve fantasy RPG hře a našel jsem velmi kvalitní brnění, které nosí démoni.