Rokio

Kolik se vám v noci zdálo snů, na které si pamatujete?

Mně se zdály tyto sny:

  1. Viděl jsem graf, jak se vyvíjí můj autismus a pedagogové to komentovali.
  2. Obědval jsem s tátou v jídelně. Otec nechtěl pak po sobě uklidit, protože to podle něj bylo proti etiketě.
  3. Byl jsem v hodině, kde probíhala výuka účetnictví.
  4. Měl jsem za nedlouho psát test z přírodopisu.
  5. Byl jsem ve hře Gothic 3, kde jsem potkal krále Myrtany.

Celkem jsem si pamatoval na 5 snů.

Odpovědi
zjentek

Pět.

jirka F

  1. Pracoval jsem v OEZU na pozici dělník pak došlo k havárii. Ale úspěšně jsem ji svou myslí odvrátil.
  2. Stavěli jsme s kamarádem Lego.
  3. Používal jsem pomeranč ke stavbě domů.

elkon

Proč se zase předvádíš, nás nezajímá, co se ti zdá.

paul1

Jeden čas se mi několik snů pravidelně vracelo, ale byly to jen takové slátaniny.

paul1

Nevím už přesně jak to bylo, snad nějak takto:
Znám křišťálovou studánku,
kde nejhlubší je les,
Tam víly chodí tancovat
a nahoře jsou bez.
Nahoře jsou bez
a dole jenom tak,
co mi to platné je,
když mám špatný zrak.