Rokio

Jaký se vám zdál sen v noci (pamatujete si ho i po 8 hodinách od vstání)?

Mně se zdály dva sny, na které si pamatuji:

  1. Dělal jsem v práci nepořádek a naštval jsem vedoucí.
  2. Byl jsem u soudu. Byl tam učitel ze ZŠ za týrání dětí a já za pomluvu. Ten pedagog měl kouli na noze a vypadal jak psychopat.

Je tu někdo z vás vzhůru 8 hodin nebo déle a pamatuje si alespoň jeden svůj sen? Můžete ho popsat?

Nejlepší odpověď
Filip84

No pamatuju, samozřejmě, že pamatuju, ale nedokážu Ti to asi popsat, protože by to byl podobný elaborát, jako když se tady snažím popsat něco, co je pro většinu dnešních lidí nepochopitelné.

Já nemám takhle strukturované sny. V tom snu máš třeba osm, deset, patnáct dějových linií najednou, které se mohou, ale taky nemusí prolínat, je to více o emocích, řeči těla, než že by se tam nějak moc žvanilo, nebo, naopak, se tam skoro nic neděje a celé je to o typologii a / nebo telepatii.

Něco jsem řešil s jednou holkou, co jsem s ní kdysi víš co, do toho se prolínala jiná holka, které jsem vysvětloval nějakou banalitu a ona jí nemohla pochopit, a do toho mi ta první ukazovala svůj nový byt a fotky přítele (fakt nevím proč: prostě sen). Byl jsem, při tom, na nákupu, na cestě byl provoz a potkal jsem třetí holku, co jsem s ní, kdysi, víš co. Ale to nebylo takhle po sobě, ty děje byly, svým způsobem, paralelní, je to podobné, jako když vařím, a u toho přemýšlím, co budu vařit příště, a ještě, na pozadí, přemýšlím třeba nad obhajovací řečí občana Ludvíka Kapeta před Konventem 26. prosince 1792 vs proslovem Maxmiliena Robespierre. A teď si to visualisuj, rozlož na samostatné příběhy a překryj je: je to podobné jako bys se díval na tři filmy, na třech televisích vedle sebe, zároveň.

Další odpovědi
Drap

Pamatuji. Nic popisovat nebudu. Nikomu nic neni po mých snech.

Mravenec

Zdálo se mi, že mě unesla sekta šílenců.

Sameotazky

Pamatuju si spíš jen noční můry, než normální sny, kde se nic zajímavého nedělo.