Lukas27

Které rasy psů se hodí do paneláku?

Odpovědi
Drap

Obecně. Pro žádného psa neni panelák tím nejlepším řešením. Na druhou stranu, při dostatku času, zájmu a věnování se zvířeti může svým způsobem žít v paneláku jakékoli plemeno psa.

anonym

Žádný.

Pes tam nemá dostatek prostoru a štěkáním ruší celej barák.

Rokio

Malá plemena, např. čivava, či jorkšířský teriér. Někteří lidé mají v panelovém bytě jezevčíka, ale toho musí tahat do schodů.

zbyndo

Ako píše Drap, nejde o plemeno, ale o dostatočnú starostlivosť, venčenie, a psík v paneláku ma v mnohých prípadoch lepšiu starostlivosť, ako v rodinnom dome, kde je zanedbávany.

elkon

Pes potřebuje volnost, chování v panelácích bych zakázal.