Rokio

Které povolání v oboru bych mohl vykonávat, kdybych vystudoval vyšší odbornou misijní školu?

Jedná se v podstatě o teologickou školu zaměřenou na křesťanství pro budoucí misionáře. Pokud bych ale misionáře nechtěl dělat, na která povolání v oboru by mi tato škola stačila?

Odpovědi
aliendrone

No, co třeba gigola se specializaqcí na misionářskou polohu? ;) :)
Přirozeně za předpokladu, že na to máš jak fyzický vzhled (včetně „vybavení“), tak i výdrž. ;) :D :D