michalds

Které lékárny jsou nejlevnější?

Nebo který řetězec lékáren je nejlevnější? Platí, že lékárny v centru velkého města bývají dražší než ty na okraji?

Nejlepší odpověď
GM

V našem městě je nejlevnější Dr.Max.

Další odpovědi
Filip84

U nás je rovněž nejlevnější Dr. Max, máš-li tu jejich průkazku, a ideálně, jsi-li ještě starý: bába, dokud byla potentní, měla větší slevy, než já.

Arne1

Těžko říct. Pravidelně užívaný lék na tlak, dost dlouho jsem ho kupoval v DrMax. Pak nám v Kauflandu DrMax zrušili a je tam BENU. Doplatek za ten lék je stejný i když nemám žádnou kartu.