Rokio

Které jsou příznaky simplexní schizofrenie? Jak se projevuje?

Jednou jsem se zeptal psychiatra, jestli trpím schizofrenií. Doktor řekl, že nikoliv. Poté jsem lékaři položil otázku, kdybych schizofrenii měl, které ze druhů schizofrenií by bylo mé chování a prožívání nejblíže. Psychiatr mi sdělil, že moje projevy jsou nejblíže simplexní schizofrenií, ale nesplňuji podmínky pro diagnostikování schizofrenie.

Tuhle otázku jsem položil svému odborníkovi na duševní zdraví před lety.

Aktuálně mám ve výpisu ze zdravotní dokumentace pouze autismus z psychických onemocnění. Podle doktora netrpím bludy, ani halucinacemi. Také už nemám více než měsíc iluze, ani pseudoiluze.

Jak se tedy projevuje tento druh schizofrenie?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… a co takhle ženský ??? vo těch si nechceš povídat ??? tady je to buď koronavir nebo schíza, jdu asi juknout na xxx …

Další odpovědi
Kelt

Pokud jsi v kontaktu s odborníky na danou problematiku, proč se tady ptáš těch, co takové zkušenosti a osobně tebe neznají? Kvůli bodům? Když jsi tu otázku jednou položil, tak jsi na ni asi dostal odpověď.