dust8

Jak se projevuje nejtěžší forma schizofrenie?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nedá se mluvit o nejtěžší formě. Schizofrenii můžeme rozdělit do několika kategorií, např. paranoidní schizofrenie, hebefrenní, katatonní, nediferencovaná, reziduální a simplexní. Každá se projevuje trochu jinak. https://nemoci­.vitalion.cz/schi­zofrenie/

Další odpovědi
led

Cítim sa ako kohút, ale pri pohľade do zrkadla vidím mačku. A pritom si čľapkám vo vode plutvami.

Edison

Sebevraždou.

Kepler

led: teď mě napadlo, jak na tom asi bude aliendron. To musí být strašné!

led

Radšej nemyslieť. Taká hrba šrotu a skla, vlastne najväčšia hŕba šrotu a najprepletenec drátov a najčrepiny kremíku