www

Které jedlé houby teď mohu najít?

Jsem z okolí Brna, zatím bylo na houby šílené sucho. Dnes konečně celý den jemně prší a má to ještě chvíli vydržet. Takže pokud ano, něco by snad už mohlo koncem dubna vyskočit 😉.

Nejlepší odpověď
beer

Právě teď v okolí Brna je v lese jen sucho, naděje prachmizerná a to sbírám kdeco, přesto s nevalným úspěchem )) Taky doufám, že by se mohly koncem dubna již objevit první májovky, pak smrže (na ty mám flíček, heč!), kačenky, špičky.. Uuuuuž aby to bylo a hlavně ať pořádně zaprší !!

Další odpovědi
anonym

V Jižních Čechách prší a podle předpovědi má být mokro ještě celý víkend,takže porostou!Mám místečko na smrže a nemůžu se dočkat,je to lahoda. Jinak jsem před časem našla šťavnatky…:D

Drap

Hlíva roste. Sice ne mnoho, ale něco málo jsem našel

hanulka11

Mám toto uložené od loňska a občas sem nahlédnu ,podívej co bys tak mohl nyní objevit za houby
http://kudluv­fotoatlashub.blog­.cz/1103/apri­love-pocasi-bude-v-dubnu-stridat-slunecne-a-zatazene-dny