Gus_Fring

Které cizí jazyky ovládáte? A na jaké úrovni?

Nejlepší odpověď
jirka F

angličtina – měl jsem za 3 na vysvědčení na SOU ve druháku.
slovenština – to je snad samozřejmost.

Další odpovědi
hapiky

Baví se dva: Umíš německy? odpověď: Yes. No, ale yes je přece anglicky. Ano? To jsem nevěděl, že ovládám také angličtinu!

Rokio

angličtina – maturita za 3
němčina – falešný začátečník
španělština – začátečník

slovenština – rozumím Slovákům

Sameotazky

Nic proti, ale angličtina za 3 nic nevypovídá. (Ani žádná jiná znamka) Znám spoustu lidí, co odmaturovali z jazyka a nemluví ani nerozumí. Ty základy co chtějí u maturity zvládnout na 3 vypovídá spis o tom, ze anglicky neumíte nic, než pak základních frází a slovíček. Ja uz po letech taky nemuzu říct, že mám Aj na úrovni B2, jak jsem odmaturovala. Pasivně rozumím stale, ale aktivně už nemluvím, protoze jsem to od maturity nevyuzila, až na pár frází o dovolené.
Dale rozumím pasivně slovensky a zvladla bych i mluvit, ale to většinou Češi nedělají. Krátce jsem tak činila pro zabavu.
Před 2 týdny jsem začala s polštinou.
Jo a na zakladce jsem 2 roky měla němčinu, sla mi dobře a mluvila jsem, dnes bych se tak představila a napočítala do 12.

df

V jednom filmu on říkal, že 60% veškeré lidské komunikace probíhá nonverbálně (řeč těla), 30% ovlivňuje tón/barva hlasu a zbytek jsou slova. Takže jen 10%. Já se umím domluvit český, německý, polsky, slovensky, rukami a nohami.

rrihamirek1

ja jsem vlastenec, umim jen cesky jazyk…

Dvorní šašek

německý jazyk na úrovni B2

quentos

Už jsem tu na to odpovídal. Angličtina – velmi pokročilý, němčina – mírně pokročilý, francouzština a ruština – začátečník. Pokud počítáš slovenštinu, cca středně pokročilý.

dubraro

Anglicky B2, Rusky B1, slovensky jako rodilý mluvčí, základy polštiny, základy hebrejštiny.

Lotr2008

Já umím dobře rusky (vyhrál jsem dokoknce mezinárodní olympiádu v ruštine), anglicky a německy (moji rodiče jsou rodilí Němci). Současně si na stará kolena přivydělávám jako překladatel a tlumočník.

metro

Angličtina – B2
Němčina – začátečník
Slovenština – rozumím stakmier všetko
Rumunština – řeknu jak se jmenuji a odkud jsem

Amálie......

rusky lehce pokročilý začátečník, anglicky jako asi bych se domluvila, francouzsky začátečník, španělsky začátečník

12(5+7)lungo

Lehce slovenský,mám na něj v Česku alergii.

CallHerSabi

anglicky bez problému