zjentek

Které barvy a jejich odstíny jsou vhodné v kombinaci se stříbrnou?

Barvy, jež se hodí ke stříbrné.

Nejlepší odpověď
marci1

Rozhodně černá. 🙂 Jsou to moje oblíbené barvy.

Další odpovědi
quentos

Určitě černá, z výtvarného hlediska by k ní pak taky teoreticky měly jít tmavé teplé barvy.

Kepler

Černá a bílá je vysoce elegantní kombinace. Sříbrná je neutrální, v podstatě se k ní hodí každá barva. Záleží na vkusu.

anonym

černá a kousek růžové 🙂

Kostka0

S bílou je to jemné, ale třeba s pestrými odstíny to vytváří eleganci (fialová, zelená, nebo růžová).