Kocuro Pablo

Které auto je z těchto dvou lepší a proč? Kia Venga a Hyundai ix20 ?

Obě mají stejnou karosérii i motor. Skoro stejnou, liší se světlama a přední maskou.

Nejlepší odpověď
briketka10

zde si porovnej
http://www.au­to.cz/test-hyundai-ix35-1-7-crdi-vs-kia-sportage-1-7-crdi-ne-znam-bratra-54234

obě značky jsou korejské, jak píše gepík
jistě s jejich náhradními díly..

Další odpovědi
gepik

Vždyť sis odpověděl, liší se jen světlama a přední maskou. A znakem na volantu. Jsou to auta z jednoho koncernu skládané ze stejných dílů.

pusinka50

Dělali jsme několikrát telefonický výzkum na Hyundai, na různé její značky a nikdo neměl k ničemu připomínku, stovky zákazníků jí pořád jen chválili, že je Hyundai nenechala nikdy ve štichu, že je to naprosto spolehlivé auto a že jsou se značkou Hyundai úplně spokojeni a uvažují o její koupi zase.
Já Kie moc nevěřím…