Marty Koller

Která z těchto dvou prací se vám zdá pro holku více sexy?

Armádní holka, nebo holka která se věnuje instalatérství a specializace na opravování záchodů a kanalizace?

Odpovědi
led

Každá práca, v ktorej nájdete pre seba uspokojenie, môže byť pre vás aj tá pravá.
Armádní holka pejoratívne znamená „ľahká žena tiahnuca s armádou pre upokojenie mužov v čase medzi bojmi“. toto máte na mysli?
Vojačke v 50°C páľave, navlečenej v plnej poľnej aj s výzbrojou o váhe Bivojovho kanca, očakávajúcej výstrel z piesočnej dumy, granát z plochej strechy, sa myšlienky uberajú iným smerom, než hľadaním sexy chúťok.

Vy si pri čistení upchatého záchoda predstavujete sexy zadok, ktorý toto spôsobil, alebo skôr používate nespisovné výrazy zo smíchovskej pivárne?

JežíšKristus

Instalatérka aspoň něco umí a navyšuje HDP, vojačka je jen parazitem na systému.
Vyberte si sami, jestli chcete zručnou ženu, nebo parazita.

Lgee

Armádní holka ale ne tak moc odhalená i když vypracovaná a silná být musí.