Avatar uživatele
Rokio

Která se vám líbí zvířata podle vzhledu?

Mně se líbí nejvíce lišky. Dále mi přijdou hezké lvice, vlci, vydry a rysi. Ze psů mám rád plemena husky, vlčáky a zlaté retrývry. Pak mám sympatie ke klokanům, ke koním a zebrám. Z ptáků mám rád hlavně dravce, jako jsou orli, sokoli a jestřabi a o něco méně i sovy.

Jak je to u vás, uživatelé?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 681 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rocker

Tak především psy a kočky,protože je máme doma.
Potom vlky a lišky,srny…Mám rád všechna zvířata,domací i divoká,dokonce ani brouka nebo žízalu nezašlápnu.
Zato nemám rád některé lidi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Tak jasně že zvířátka z čeledi FELIDAE. Raději podčeleď FELINAE a nejraději ze všech rod FELIS. ;) :D :D
Sice žádnou nevlastním, ale v rodině jich je hafo a občas jsou mi svěřený do péče. (přes dovolené apod.) Ani bys nevěřil, KDO je pak u mě doma pánem. Dáš sako na křeslo či jinam? HNED si na něj lehnou bestie (a to přitom mají k dispozici MNOHEM lepší místa)! A když „dostanou na výběr“ mezi různými kusy oblečení, tak pochopitelně zalehnou na to nejtmavší (jsou totiž povětšinou bílé).
Nic nepomáhá nadávání do potvor zablešených, prašivých, kdepak. Jen na tebe otočí hlavu a udělají „VRRUNK!“ (asi něco jako „Dělej, přines další hadr k zachlupacení!“ a máš to. To pak s dojetím vzpomínám na sklípkana Zuzanku, kterého jsem měl v mládí. Ta sice když zdrhla z terárka za sebou „tahala vlákno“, ale proti kočičím chlupům BRNKAČKA! ;) :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gus_Fring

Brunetky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rocker

Především zvířata svůj vzhled neřeší,to děláme jen my.Každý živočich je hezký.

Avatar uživatele
Ametyst

Kromě slimáků.

Nový příspěvek