Která květina se hodí do kuchyně?

Děkuju za inspiraci od zjentka.

Odpovědi
Kepler

Asi jenom umělá, já bych tam radši nic nedával. Ale když máš kvalitní větrání a digestoř, vydrží každá bylina, pokud jí není moc horko. Jednou se mi podařilo uvařit vajíčka po koksárensku a potos málem chcípnul.

jsemjá

Špirlice.

Rokio

Tulipány a narcisy nejsou na škodu.

RyuzakiKate

Pokud máš na mysli pokojovku, tak ty, které jsou tzv. nezničitelné, případně jim nevadí pára, napadá mě např. známý Scindapsus, voděnka, zelenec či nějaká kapradina. Záleží, jaké máte/nemáte v kuchyni světlo, volila jsem proto druhy, kterým to většinou nevadí.
Špirlici rozhodně ne…

anonym

Digestoř mám, vidím to na tu umělotinu no. Díky.

jsemjá

Já špirlici mám, a je v pohodě.